ד"ר פלג דור חיים

אני פסיכולוג ויועץ ארגוני, בעל קליניקה פרטית, יועץ לארגונים במגזר הפרטי והציבורי ומתמחה בייעוץ ובאימון אישי: אימון אישי למנהלים, אימון אישי לשינוי הרגלי חיים ואימון אישי להתקדמות בקריירה. במהלך השנים, רכשתי נסיון רב בעבודה במסגרות ציבוריות ופרטיות. אני מעניק ייעוץ ארגוני למגוון של ארגונים, חברות פרטיות, מוסדות חינוך ומשרדים ממשלתיים. במהלך השנים פיתחתי מגוון של גישות ייחודיות לקונסולטציה למנהלים ואימיון אישי לאנשים המעוניינים לקדם את עצמם בעולם האישי והמקצועי. בעל תואר דוקטור מטעם אוניברסיטת תל אביב.

 

ייעוץ והתערבות לארגונים

 אני מציע מגוון רחב של התערבויות אישיות וקבוצתיות לשדה הארגוני. במהלך השנים זכיתי לעבוד עם מנהלים ועובדים בארגונים ממשלתיים, בחברות מסחריות ובעמותות. עם רבים מהם זכיתי לעבוד במסגרת התערבות ארגונית, סדנאות, ימי עיון, והשתלמויות שהעברתי. עם אחרים נפגשתי במסגרת ייעוץ אישי, הערכות ארגוניות, ליווי צוותי עבודה ומחקר ארגוני.

מומחיותי בשדה הארגוני היא רבת שנים. בעבודתי, אני משלב עבודה פסיכולוגית, הנחייה, הוראה ומחקר וכך מעניק מגוון של תפיסות וזוויות לעבודה במערכתית.

הדרכה והנחיית הורים

 

במהלך עשר השנים האחרונות אני עוסק בהדרכה ובייעוץ להורים. מסייע להורים לתת ביטוי לסמכות הורית, ליצירת אקלים משפחתי בונה ולהתמודדות עם מצוקותיהם של ילדים. במהלך השנים התמחיתי בהדרכת הורים לילדים עם לקויות למידה, עם הפרעות קשב וריכוז ובהדרכה להורים לילדים הנמצאים במצוקה חברתית. כמו כן, אני מנחה קבוצות הורים במגוון רחב של נושאים ומלווה אותם בהתמודדותם עם המצוקות והקשיים של הילדים. 

אימון אישי וייעוץ למנהלים
 

במהלך עבודתי רכשתי ניסיון רב באימון אישי במגוון תחומים, כגון: אימון למנהלים, אימון לקידום בקריירה, אימון לשינוי הרגלי חיים, שינוי דפוסי חשיבה, חרדות, דיכאון ויחסי הורים וילדים.

אני בעל היכרות עם מגוון רחב של תפיסות בתחום הייעוץ, האימון והטיפול ומאמין בהתאמת האימון האישי לצרכים ולאופי הייחודי של הנועץ. אני מאמן בגישה מכוונת מטרות, תוך הענקת מקום מרכזי לפסיכולוגייה חיובית ולגישה המוטיבציונית. בעבודתי אני משלב את הפסיכולוגיה האקזיסטנציאליסטית מבית המדרש של יאלום ושל פרנקל. כמו כן, אני מטפל בגישה התנהגותית קוגניטיבית.