אימון אישי לחיים ולקריירה

 

 האימון האישי מתמקד בבחירה של האדם לחולל שינוי בחיים שלו, להגשים משאלות ולהשיג מטרות חשובות בעבורו. תהליך האימון מזמין את המתאמן לעצב לעצמו תמונה עתידית מיטבית של שאיפותיו ומתמקדת בדרכים השונות להשיג אותן. אימון אישי יכול לסייע במגוון רחב של תחומים, כמו: אימון אישי שמטרתו לעזור לנועץ לקדם את הקריירה שלו, אימון למנהלים, אימון לקידום או שינוי בקריירה, אימון שמטרתו להכיר בן\בת זוג ולנהל חיי זוגיות בריאים, לפתוח עסק עצמאי, לחיות חיים בריאים, לקדם שינוי באורח החיים ועוד..

​Apr 1st, 2023

אימון אישי לאורח חיים בריא

אורח חיים הוא האופן שבו אנו מנהלים את חיי היום יום שלנו, בדגש לבחירות המודעות והלא מודעות שאנו עושים במהלך החיים. האימון האישי לאורח חיים בריא, מתבסס על ההנחה שיש לסייע לנועץ לקדם מודעות גבוהה יותר בהקשר לסיבות ולגורמים המחזקים הרגלי חיים שליליים. בד בבד עם פיתוח מודעות, הנועץ לומד לחזק את מרכיב הבחירה בחייו ולעצב את הרגלי חייו בצורה מודעת. לפיכך, האימון האישי מסייע למצוא דרכים אפקטיביות על מנת להתאים את אורח החיים הרצוי לנו לאורח החיים הקיים, לבחור את הדרך המתאימה עבורנו ולבסוף להצליח להתמיד בבחירה שלנו.

.

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

 

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים הוא מרחב חווייתי שמטרתו לסייע לאדם לחוש שליטה בחייו, לרכוש ביטחון עצמי ותחושה של ערך. אימון אישי הוא תהליך שבו האדם לומד לחולל שינוי בעצמו ובסביבתו - בתחושת היכולת, בדימוי העצמי ובמערכת היחסים של הפרט עם הסביבה שלו. מדובר על תהליך פעיל שבמהלכו האדם לומד להיות אקטיבי, להכיר ביכולותיו ולקחת חלק משמעותי בקבלת ההחלטות הנוגעות לגורלו. בנוסף לתהליך השינוי הפנימי, מושם דגש על שינוי בקשר של האדם עם הסובבים אותו. בדגש על שינוי ממשי המאפשר ליצור תנאים סביבתיים מעצימים ומטפחים. האימון אפקטיבי מאוד עבור אנשים המעוניינים לעשות שינוי בקריירה, למצוא עבודה, לשפר את מצבם המקצועי, ולהתמודד עם קשיים ובעיות במהלך העבודה. אימון אישי מומלץ גם עבור חיזוק מערכת היחסים הזוגית, שיפור האקלים המשפחתי או סיוע במציאת בן/בת הזוג. 

אימון אישי לשינוי דפוסי חשיבה

 

אימון האישי לשינוי דפוסי חשיבה, מניח שיש לחשוף את הנחות היסוד כבסיס החשיבה של הנועץ ולעזור לו לבסס דפוסי חשיבה בריאים שיקדמו אותו לעבר מטרותיו. האימון מתחיל בבחינה של הבעיות העומדות על הפרק כאן ועכשיו תוך קביעה משותפת של סדר היום של המפגש. בהמשך, המפגשים עוסקים בזיהוי מחשבות ואמונות לקויות, מתוך מטרה להעריך אותן ולהגיב אליהן. הנועץ לומד לזהות מחשבות אוטומטיות ולאמץ נקודות מבט מציאותיות ומסתגלות יותר, אשר עשויות להוביל אותו להרגיש טוב יותר מבחינה רגשית ולקדם את מטרותיו. בחינת דפוסי החשיבה נעשית במשותף בין המאמן לבין הנועץ, על מנת לפתח תגובות יעילות ונכונות יותר..