אימון אישי לחיים ולקריירה

 האימון האישי מתמקד בבחירה של אדם לחולל שינוי בחיים שלו, להגשים משאלות ולהשיג מטרות חשובות בעבורו. 

פלג דור חיים

אני פסיכולוג חינוכי מומחה ויועץ ארגוני, בעל קליניקה פרטית, מטפל בבני נוער, בילדים ובמבוגרים. אני מסייע לבני נוער ולמבוגרים המתמודדים עם חרדות, דיכאון, קשיי קשב וריכוז, דימוי עצמי נמוך ודחיה חברתית. אני מעניק מקום לבניית הביטחון העצמי ויכולת להתמודד עם משברי חיים. מלווה ומדריך הורים ומסייע להם לקדם את ילדיהם ולבנות סמכות הורית.

במקביל אני יועץ לארגונים במגזר הפרטי והציבורי ומתמחה בייעוץ ובאימון אישי: אימון אישי למנהלים, אימון אישי לשינוי הרגלי חיים, אימון אישי להתקדמות בקריירה ועוד. אני מעניק ייעוץ ארגוני למגוון של ארגונים, חברות פרטיות, מוסדות חינוך ומשרדים ממשלתיים. במהלך השנים פיתחתי מגוון של גישות ייחודיות לקונסולטציה למנהלים ואימון אישי לאנשים המעוניינים לקדם את עצמם בעולם האישי והמקצועי. 

סוגי המפגשים: 
פלג דור חיים
ייעוץ והתערבות בארגונים

ייעוץ והתערבות לארגונים

אני מציע מגוון רחב של התערבויות וסדנאות לשדה הארגוני. כגון:

  1. פיתוח מנטורינג והדרכה תוך ארגונית.

  2. פיתוח מנהלים ומנהיגים בארגון. 

  3. פיתוח וקידום למידה מקצוענית בארגון

  4. מנהיגות, גיבוש אסטרטגיה וחזון לארגון.

  5. הערכה ואבחון לארגונים, במטרה להכיר את העוצמות, היכולות, הקשיים והחולשות של הארגון.

אימון אישי וייעוץ למנהלים

אימון אישי ויעוץ לחיים ולעבודה

במהלך עבודתי רכשתי ניסיון רב באימון אישי במגוון תחומים, כגון: אימון למנהלים, אימון לקידום בקריירה, אימון לשינוי הרגלי חיים, שינוי דפוסי חשיבה, חרדות, דיכאון ויחסי הורים וילדים.

ייעוץ והתערבות בארגונים

סדנאות לאנשי מקצוע ולארגונים

אני מציע מגוון רחב של סדנאות, כגון:

קבוצות הדרכה לעובדים ולמנהלים בעבודה ובהתנהלות בארגון

שינוי דפוסי חשיבה בארגון: פיתוח סכמות חשיבה אפקטיביות לעבודה.

כלים מתקדמים לניהול עצמי וניהול הזמן בצורה נכונה ואפקטיבית. 

 

יצירת שינוי בחיים ויציאה מתקיעות

חוויה של תקיעות עשויה להביא אותנו לתחושה של שיתוק, קפיאה במקום, כעס, אשמה או בילבול. לפעמים אנו מרגישים שאנו לא מרוצים ממקום העבודה שלנו, מהעיסוק שלנו או מכיוון ההתקדמות שלנו בקריירה. בפעמים אחרות מערכת היחסים בבית מתוחה ומלאה בקונפליקטים. יצירת שינוי בחיים זה אתגר חשוב שיכול לשפר את החיים שלנו באופן ניכר.

ניהול זמן אפקטיבי

רבים מאיתנו מכירים את החוויה שאנו לא מספיקים דבר, הזמן בורח לנו, רשימת המטלות שיש לבצע מתארכת ומתארכת ולבסוף מציפה אותנו. הדרישות מהעבודה לא פוסקות, המטלות בבית הופכות להיות בלתי אפשריות ואנו מוצאים את עצמינו עייפים ומותשים. כיצד אם כן נוכל לנהל את הזמן שלנו בצורה נכונה?

התמודדות עם מתח ולחץ נפשי

מתח ולחץ נפשי הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו מרגישים שאנו לא מספיקים דבר, מנסים לשלב בין בית לעבודה, מרגישים שיש יותר מידיי מטלות, דרישות והתמודדויות והעייפות והעומס גוברים. לעיתים אנו חשים שתחושת הלחץ רודפת אחרינו לכל מקום ולפעמים היא נעלמת ומופיעה לסירוגין.

התמודדות עם משברים בחיים

התמודדות עם משבר היא כואבת, קשה ולעיתים אף מזעזעת את חיינו. פעמים רבות מתלווה אליה תחושת בדידות, אשמה, חרטה או כעס. משבר קשה יכול להוביל להתדרדרות בחיים, לתחושת עצבות ולחוסר רצון לעשות דברים או להינות מחוויות שפעם היו משמעותיות. עם זאת, אנשים רבים מצליחים להתמודד עם המשבר, להסתגל אליו ואף לצמוח ממנו.