אימון אישי וייעוץ למנהלים

אימון אישי ויעוץ למנהלים

במהלך עבודתי רכשתי ניסיון רב באימון אישי במגוון תחומים, כגון: אימון למנהלים, אימון לקידום בקריירה, אימון לשינוי הרגלי חיים, שינוי דפוסי חשיבה, חרדות, דיכאון ויחסי הורים וילדים.

אני בעל היכרות עם מגוון רחב של תפיסות בתחום הייעוץ, האימון והטיפול ומאמין בהתאמת האימון האישי לצרכים ולאופי הייחודי של הנועץ. אני מאמן בגישה מכוונת מטרות, תוך הענקת מקום מרכזי לפסיכולוגייה חיובית ולגישה המוטיבציונית. בעבודתי אני משלב את הפסיכולוגיה האקזיסטנציאליסטית מבית המדרש של יאלום ושל פרנקל. כמו כן, אני מטפל בגישה התנהגותית קוגניטיבית.

 

פלג דור חיים

אני פסיכולוג ויועץ ארגוני, בעל קליניקה פרטית, יועץ לארגונים במגזר הפרטי והציבורי ומתמחה בייעוץ ובאימון אישי: אימון אישי למנהלים, אימון אישי לשינוי הרגלי חיים, אימון אישי להתקדמות בקריירה ועוד. במהלך השנים, רכשתי נסיון רב בעבודה במסגרות ציבוריות ופרטיות. בין השאר עבדתי קרוב לעשר שנים כיועץ ארגוני במכון 'צפנת' למחקר פיתוח וייעוץ ארגוני. במסגרת זו ובהמשך כיועץ עצמאי אני מעניק ייעוץ ארגוני למגוון של ארגונים, חברות פרטיות, מוסדות חינוך ומשרדים ממשלתיים. במהלך השנים פיתחתי מגוון של גישות ייחודיות לקונסולטציה למנהלים ואימיון אישי לאנשים המעוניינים לקדם את עצמם בעולם האישי והמקצועי. 

סוגי המפגשים: 
ייעוץ והתערבות בארגונים

ייעוץ והתערבות לארגונים

אני מציע מגוון רחב של התערבויות אישיות וקבוצתיות לשדה הארגוני. במהלך השנים זכיתי לעבוד עם מנהלים ועובדים בארגונים ממשלתיים, בחברות מסחריות ובעמותות. עם רבים מהם זכיתי לעבוד במסגרת התערבות ארגונית, סדנאות, ימי עיון, והשתלמויות שהעברתי. עם אחרים נפגשתי במסגרת ייעוץ אישי, הערכות ארגוניות, ליווי צוותי עבודה ומחקר ארגוני.

מומחיותי בשדה הארגוני היא רבת שנים. בעבודתי, אני משלב עבודה פסיכולוגית, הנחייה, הוראה ומחקר וכך מעניק מגוון של תפיסות וזוויות לעבודה במערכתית.

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

אימון אישי ליצירת שינוי

אימון אישי ליצירת שינוי

הנחיית סדנאות והרצאות

הנחיית סדנאות והרצאות

הדרכת הורים

הדרכת הורים

סדנא לפיתוח מנהלים

סדנא לפיתוח מנהלים

פלג דור חיים